Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym kompleksowe usługi z zakresu zwiększania dostępu do wody doskonałej jakości. Nasza działalność obejmuje również przeprowadzanie dogłębnych badań stanu wody, którą udostępniają wodociągi, lub która jest czerpana ze studni.

Dbamy o bezpieczeństwo wody w wielu regionach

Studnie w Polsce stanowią obecnie rzadszy element krajobrazu, jednak nie oznacza to, że znikają zupełnie. Co więcej – osoby na terenie wielu miejscowości bez dostępu do sieci wodociągowych decydują się na zainwestowanie w nowoczesną studnię. Firma Hydroekspert specjalnie dla takich osób posiada w ofercie badanie jakości wody – obszar działania obejmuje miejscowości na terenie Podbeskidzia, Śląska, Małopolski i Żywiecczyzny.

Nasi eksperci poza wiedzą oraz doświadczeniem oferują wysoką mobilność, w związku z tym zweryfikować stan wody w studni mają szansę nie tylko mieszkańcy miast czy większych ośrodów turystycznych jak Cieszyn, Szczyrk, Wodzisław Śląski, Wisła, Skoczów, Ustroń Katowice, Pszczyna, Jastrzębie Zdrój, Tychy, Zakopane, Chrzanów czy Kraków, ale też mniejszych i słabiej zaludnionych miejscowości takich, jak: Brenna, Rajcza, Istebna, Jeleśnia, Milówka, Rabka Zdrój, Sucha Beskidzka.

Diagnostyka na wyciągnięcie ręki – dla aglomeracji i dla miasteczek

Obok dojeżdżania do naszych Klientów w celu kompleksowej diagnostyki stanu wody oraz ocenienia jej zdatności do spożycia możemy zaoferować także praktyczne rozwiązania ewentualnych problemów. Posiadamy w sprzedaży najwyższej klasy filtry do wody, w tym systemy odwróconej osmozy, a poza oczyszczaniem oferujemy również odżelazianie i odmanganianie.

Szeroki obszar działania obejmujący kilka sąsiadujących regionów sprawia, że nasze doświadczenie dotyczące wpływu wód gruntowych na warunki hydrologiczne w studniach ciągle rośnie. Warto regularnie korzystać z wiedzy oraz kompetencji naszych specjalistów. Szczególnie, że sytuacja ekologiczna pozostaje dynamiczną, a badania wody (średnio) warto zlecać raz do roku.

Niezależnie od tego, czy studnia znajduje się na obszarze silnie zurbanizowanym, czy też na terenie turystycznym warto dbać o to, by czerpana z niej woda była w pełni bezpieczna. Od jakości wody zależy bowiem nie tylko nasze zdrowie, ale i jakość życia.