Specjalnie dla naszych klientów proponujemy usługę serwisową. Niezależnie od tego, czy problem nastąpił nagle i czego dotyczy - nasi specjaliści są w stanie go rozwiązać. Posiadanie dystrybutora filtrującego czy też pojedynczego filtra do wody, zmiękczacza, filtra odwróconej osmozy czy też korzystanie z innego rodzaju instalacji może wiązać się z komplikacjami. Przecieki wynikające z zaniedbań lub intensywnej eksploatacji, nieprawidłowe/ niedokładne funkcjonowanie filtra - mogą zakłócać codzienność. Nasz serwis dedykowany jest właśnie przywracaniu takiej równowagi w życiu naszych klientów.

Dobry filtr też potrzebuje troski

Profesjonalne filtry do wody gwarantują jej najlepszą jakość, są również wydajne i praktycznie niezawodne. Może się jednak zdarzyć, że wystąpi jakieś zakłócenie w ich regularnej pracy. Wówczas najlepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy. Filtry odwróconej osmozy są proste w użytkowaniu, jednakże ich naprawa na pewno będzie stanowić wyzwanie dla laika. Nie warto ryzykować - zwłaszcza, że zakup nowego urządzenia to dużo większy wydatek niż pomoc specjalistów.

Sanityzacja i nie tylko

Nasza firma specjalizuje się w usługach sanityzacji - uzdatniamy wodę, zarówno tę z sieci wodociągowych, jak również ze studni, dezynfekujemy ją, przeprowadzamy odżelazianie i odmanganowywanie. Czysta, pozbawiona chemikaliów oraz nadmiaru manganu czy żelaza woda jest dla ludzi niezbędna. Dlatego tak istotnym jest, by pamiętać o regularnej konserwacji wszelkich urządzeń, które z tą wodą mają styczność (lub które mają za zadanie ją oczyszczać). Zajmujemy się dystrybucją niezbędnych filtrów - ale też prowadzimy działania z zakresu ich naprawy i konserwacji. Naszych klientów, zarówno obecnych, jak i potencjalnych, zachęcamy do korzystania nie tylko z usług serwisowych, ale też do profilaktycznego zarezerwowania terminów na okresową konserwacje. Takie standardowe przeglądy mogą wykryć poważniejsze problemy w zalążku, co pozwoli uniknąć większych awarii, a tym samym ograniczy koszty naprawy.

Dbanie o jakość użytkowanej wody to nic innego, jak dbanie o zdrowie swoje, i swoich bliskich. Nie warto oszczędzać na nim ani odkładać go na później. Zachęcamy do skorzystania z usług, które świadczymy na rzecz osób prywatnych, instytucji publicznych, przedsiębiorstw. Działamy na terenie województw Śląskiego oraz Małopolskiego, jesteśmy mobilni, kompetentni i skrupulatni.