Budowa własnej studni to coraz częściej przeprowadzana inwestycja. Takie decyzje podejmują nie tylko mieszkańcy mniejszych miejscowości, takich jak Brenna, Istebna, Rajcza, Jeleśnia, Milówka, Sucha Beskidzka czy Rabka Zdrój. Również osoby, które osiedliły się na terenie większych ośrodków miejskich, takich jak Wisła, Skoczów, Ustroń, Cieszyn, Szczyrk, Pszczyna, Wodzisław Śląski, Katowice, Kraków, Jastrzębie Zdrój oraz okolic doceniają możliwość posiadania własnego ujęcia wody.

Mobilni eksperci od badań...
Nasze usługi świadczymy na terenie wymienionych wyżej miejscowości oraz wielu innych - dojeżdżamy do naszych Klientów oferując im kompleksowe usługi z zakresu badania wody. Taka weryfikacja stanu wody jest konieczna ze względów zdrowotnych. Niezależnie od tego, czy studnia znajduje się na terenie słabo zurbanizowanym czy też w sąsiedztwie aglomeracji - jakość wody może pozostawiać wiele do życzenia. Naszym zadaniem jest stworzenie takiego profilu wody, który będzie uwzględniał wszystkie czynniki decydujące o tym, czy będzie się ona nadawała do spożycia lub do użytkowania w innych celach.

...i uzdatniania wody
Działalność naszej firmy obejmuje szeroki obszar na terenie Podbeskidzia, Żywiecczyzny, Małopolski oraz Śląska. Wszędzie świadczymy usługi z taką samą dokładnością. Badanie wody warto zlecać regularnie - raz do roku. Dzieje się tak dlatego, że warunki wokół studni mogą ulegać zmianie. Wpływ na to mają także wody gruntowe, które mogą zostać zanieczyszczone. Woda z własnej studni powinna spełniać standardy bakteriologiczne i higieniczne, ale oprócz tego powinna także zawierać optymalne ilości żelaza, manganu, jonów amonowych, azotanów. Maksymalne stężenie tych substancji jest określane w normach stworzonych przez Ministerstwo Zdrowia. Nasze usługi poza diagnostyką obejmują również odmanganianie i odżelazianie. Warto skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia, szczególnie w sytuacji, gdy dojeżdżamy do Klientów z tak wielu miejscowości.